Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

img

Programy immersji językowej

Language Immersion

Jeden z najbardziej skutecznych sposobów nauki języka obcego. Immersja językowa to inaczej „zanurzenie w języku". Efekt zanurzenia można osiągnąć przebywając w anglojęzycznym środowisku, ale niekoniecznie wyjeżdżając za granicę. Podobny efekt zanurzenia osiągniemy pozostając w kraju i biorąc udział w naszym innowacyjnym projekcie.

Program immersji językowej organizowany przez InProgress polega na pobycie w ośrodku wypoczynkowym w towarzystwie rodzimych użytkowników języka (native speakers) oraz innych obcokrajowców płynnie posługujących się językiem obcym.

Zanurzenie w języku obcym

Tylko całkowite zanurzenie w języku pozwoli na maksymalizację efektów nauki. Dlaczego ta metoda jest tak skuteczna? Przypomnij sobie jak spędzasz dzień, jak często czytasz informacje w języku polskim, jaki język masz ustawiony w swoim telefonie czy w jakim języku oglądasz filmy lub seriale. Tylko całkowite otoczenie się językiem obcym sprawi, że „wymusi” to na Tobie porozumiewanie się w innym języku, a także umożliwi szybkie przyswojenie sobie nowych słów oraz poprawi płynność wypowiedzi. Tę metodę wykorzystujemy w trakcie szkoleń organizowanych w ośrodkach wypoczynkowych.

W trakcie pobytu uczestnicy biorą udział w zajęciach językowych, konwersacjach, warsztatach, spotkaniach towarzyskich i zajęciach rekreacyjnych. A wszystko to przy całkowitym zakazie posługiwania się językiem polskim. Rezultaty osiągnięte tą metodą podczas zaledwie tygodniowego programu porównywalne są do znacznie dłuższego pobytu za granicą.

Szkolenia językowe dla firm

Kierujesz zespołem pracowników, jesteś managerem międzynarodowego zespołu, posiadasz własną firmę i chcesz zainwestować w rozwój kadry? Immersja językowa to pewny i skuteczny sposób nauki języka obcego. Dzięki całkowitemu zanurzeniu w języku osiągane są satysfakcjonujące i trwałe efekty.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasza oferta to nie tylko kursy wyjazdowe. Organizujemy także szkolenia i kursy językowe w trybie online oraz stacjonarne.