Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Intensywne kursy wyjazdowe

Intensive Residential Courses

Wyjazdowe szkolenia językowe stwarzają niepowtarzalne warunki do efektywnej nauki języka obcego. W czasie wyjazdu możesz wypocząć, zintegrować się z grupą, rozwinąć własne kompetencje oraz poprawić znajomość języka angielskiego czy niemieckiego. Istnieje również możliwość połączenia szkolenia językowego z programem integracyjnym dla pracowników Twojej firmy. Ostateczna formuła szkolenia zależy od Twoich oczekiwań oraz potrzeb.

Skuteczne nauczanie języka

Często spotykanymi problemami wśród naszych kursantów są brak czasu i nieefektywność dotychczasowych form nauki. Prawdą jest, że nauka języka obcego wymaga odpowiedniego skupienia, zaangażowania oraz częstej praktyki. Brak efektów i ciągłe powtarzanie tych samych czynności powoduje spadek motywacji i zniechęcenie. Program wyjazdowych szkoleń pozwala przełamać te bariery, stwarzając komfortowe warunki do nauki i żywej komunikacji w języku obcym.

Program wyjazdowego szkolenia będzie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Może obejmować różne zakresy tematyczne, związane ze specyfiką danej branży (język angielski specjalistyczny) lub dotyczyć terminologii biznesowej (Business English). Nauka odbywa się w ośrodku wypoczynkowym i najczęściej połączona jest z atrakcyjnym programem turystycznym.

Kurs wyjazdowy może odbywać się z wykorzystaniem elementów programu immersji językowej.

wyjazdowe kursy językowe

Nowe kompetencje i umiejętności

Ubiegasz się o nową pracę, a może jesteś właścicielem firmy i planujesz ekspansję na zagraniczne rynki? W jednym i drugim wypadku potrzebujesz biegłej znajomości języka obcego. Wyjazdowe szkolenia językowe stwarzają świetne warunki do praktycznej nauki, które można porównać do kilkutygodniowego wyjazdu za granicę.

Wszystko dzięki zanurzeniu w języku i intensywnej formie szkoleń, która wymusza ciągłe posługiwanie się językiem obcym. Taka forma pozwala na szybką poprawę płynności komunikacji, wzbogaca słownictwo oraz zwiększa pewność siebie. Dzięki temu, że robisz szybkie postępy, poprawi się również Twoja motywacja.

Angielski i niemiecki dla firm z InProgress

Posiadamy doświadczenie i umiejętności skutecznego nauczania języków obcych. W naszych kursach wykorzystujemy elementy immersji językowej, czyli zanurzenia w języku, oraz coachingu, dzięki czemu zadbamy o Twoje nastawienie i motywację do nauki.

Chcesz nauczyć się angielskiego efektywnie i skutecznie? Skontaktuj się z nami. Organizujemy również kursy w trybie online oraz stacjonarnym. Zapraszamy do poznania całej oferty dla firm oraz klientów indywidualnych.