Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Język niemiecki ogólny

Allgemeines Deutsch

Kursy języka niemieckiego, zaraz obok kursów angielskiego są najchętniej wybieranymi w Polsce. Fakt ten zupełnie nie dziwi, ponieważ Niemcy są naszym najważniejszym partnerem handlowym w Europie. Wartość wymiany handlowej rok do roku rośnie i osiąga wartości ponad 100 miliardów euro. Sytuacja ta powoduje, że język niemiecki jest coraz bardziej pożądany na rynku pracy, a jego znajomość jest cenną umiejętnością.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs języka niemieckiego ogólnego przeznaczony jest dla osób, które pragną rozpocząć naukę języka lub poprawić posiadane umiejętności. Polecany jest również pracownikom międzynarodowych korporacji oraz firm, którym zależy na rozwijaniu i pogłębianiu relacji biznesowych z kontrahentami z Niemiec.

Kursy organizowane są na każdym poziomie, od początkującego do zaawansowanego. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy weryfikację Twoich umiejętności oraz analizę potrzeb, co pozwala na dobranie odpowiedniej formuły i treści kursu oraz poziomu zaawansowania.

W czasie kursu stosujemy własne sprawdzone metody dydaktyczne, wykorzystujemy również elementy coachingu. Zadbamy o Twoją motywację i właściwe nastawienie do nauki, co sprawi, że będzie ona przyjemna i efektywna.

język niemiecki ogólny

Poprawa ogólnej znajomości języka

Dzięki naszym kursom zyskasz wiedzę z zakresu słownictwa ogólnego, właściwego stosowania struktur gramatycznych i poprawnej wymowy. Rozwiniesz jednocześnie wszystkie umiejętności: słuchania, czytania, pisania i mówienia. Dzięki temu nabierzesz pewności w posługiwaniu się językiem niemieckim w różnych kontekstach.

Kursy języka ogólnego chętnie wybierane są przez osoby, które wykorzystują język niemiecki w pracy, ale nie potrzebują terminologii specjalistycznej lub biznesowej. Będą również atrakcyjną ofertą dla osób, które wyjeżdżają do Niemiec w celach prywatnych i turystycznych, a także dla tych, dla których nauka niemieckiego jest po prostu hobby.

Kursy niemieckiego w Warszawie i Łodzi

Interesuje Cię nauka niemieckiego w nowoczesnej i skutecznej formule? Odezwij się do InProgress. Organizujemy kursy języka niemieckiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszymi klientami są pracownicy międzynarodowych korporacji, małych i średnich firm, instytucji publicznych, a także pracownicy i studenci wyższych uczelni.

Dla osób zainteresowanych kursem „niemiecki biznesowy” lub „niemiecki specjalistyczny” zapraszamy do poznania pełnej oferty kursów języka niemieckiego dla firm.

Zajęcia prowadzone są także w trybie online.