Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

nauka angielskiego

Język angielski ogólny

General English

Język angielski przewija się w życiu każdego z nas. Wiele osób czuje, że nie jest w stanie porozumiewać się w tym języku. Rodzi to w nich lęk nie do pokonania. Jeśli należysz do tych osób, dobrze trafiłeś. Z InProgress nauka angielskiego stanie się prosta, a Ty nauczysz się podstawowego słownictwa, które pozwoli Ci porozumiewać się w obcym języku bez żadnych barier.

Język ogólny, który proponuję w tym miejscu pozwoli Ci poznać słownictwo z zakresu codziennych czynności, rozrywki i zagadnień społecznych. Dzięki mojej szkole nauczysz się płynnie mówić, poprawnie pisać i czytać. Angielska gramatyka przestanie być dla Ciebie tajemnicą. Cała nauka będzie opierała się na czynnym wykorzystaniu języka, w tym również trudnych struktur gramatycznych.

Szkolenia te skierowane są do tych z Państwa, którym zależy na rozwijaniu ogólnej kompetencji językowej, bez potrzeby poznawania języka biznesowego lub branżowego. Będą atrakcyjną ofertą dla osób, których stanowisko pracy nie wymaga znajomości słownictwa specjalistycznego, którzy rozpoczynają naukę języka lub nie mają sprecyzowanych oczekiwań względem tematyki kursu, a chcieliby dzięki nowym umiejętnościom językowym poszerzać swoje zainteresowania oraz komunikować się podczas wakacyjnych wyjazdów.

Kursy języka ogólnego prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jeśli interesuje Cię nauka angielskiego w takich miastach, jak Sieradz lub Łódź, zgłoś się do InProgress. Stworzę dla Ciebie kurs, który pozwoli Ci w przyjemny sposób nauczyć się porozumiewania w języku angielskim. Dzięki nauce w InProgress pokochasz angielski, tak jak ja. Nauka stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.