Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Język niemiecki specjalistyczny

Fachdeutsch / Deutsch für den Beruf

Kurs niemieckiego specjalistycznego to propozycja dla osób, które posiadają przynajmniej komunikatywną znajomość języka obcego i chcą wzbogacić ją o fachowe słownictwo branżowe. Planujesz pracę w niemieckojęzycznej firmie, a może wyjazd do pracy za granicę, chcesz zdobyć nowe umiejętności? Nasz kurs językowy pozwoli Tobie poprawić obecne kwalifikacje i pogłębić znajomość niemieckiego, co zwiększy Twoją pewność siebie w codziennych sytuacjach zawodowych.

Innowacyjna formuła kursu

Nasze kursy z zakresu słownictwa specjalistycznego organizowane są w oparciu o autorskie metody, opracowane przez lektorów wyspecjalizowanych w danej tematyce. W przygotowaniu programu, materiałów i formuły kursu uwzględniamy przede wszystkim Twoje potrzeby i posiadane umiejętności językowe. Dzięki temu nauka jest efektywna oraz skuteczna, a także dopasowana do Twoich oczekiwań.

W czasie nauki największy nacisk kładziemy na ćwiczenia z zakresu konwersacji oraz praktycznego użycia nowej terminologii. Pozwala to na zastosowanie nowego słownictwa w praktyce, co przekłada się na większą swobodę i pewność siebie w sytuacjach, które dotychczas bywały dla kursantów stresujące. Kursy prowadzone są w trybie indywidualnym oraz grupowym.

angielski specjalistyczny dla branż

Niemiecki specjalistyczny dla branż i grup zawodów

Planujesz pracę za granicą w konkretnym zawodzie, a może pracujesz w międzynarodowym środowisku, które wymaga znajomości zaawansowanej terminologii branżowej? Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby osób, które oczekują efektywnej i skutecznej nauki niemieckiego.

Niemiecki dla managerów

Kierujesz zespołem osób, koordynujesz realizacją międzynarodowych projektów, prowadzisz negocjacje? Kurs niemieckiego dla managerów pozwoli Ci zdobyć odpowiednie kompetencje językowe, które sprawią, że poczujesz się pewnie i swobodnie.

Niemiecki dla księgowych

Formuła i tematyka kursu dopasowana jest do pracowników zajmujących się obsługą księgowo-płacową. W czasie kursu poznasz słownictwo branżowe, a także przećwiczysz jego użycie w konkretnych sytuacjach zawodowych.

Niemiecki dla specjalistów sprzedaży

Pracujesz w Polsce, ale kontakty handlowe zdobywasz na rynku niemieckim? Podniesiemy Twoje umiejętności językowe, uwzględniając specyficzne słownictwo branżowe. Dzięki temu zyskasz nowe kompetencje, które pozwolą Tobie być skutecznym i efektywnym.

Niemiecki dla branży marketingowej i reklamy

Reklama dźwignią handlu, ale tylko wtedy, gdy idealnie trafia w potrzeby potencjalnych klientów. Brakuje Ci słów, które precyzyjnie opisują Twój produkt lub usługę? Tematyka naszego kursu pozwoli Tobie zapoznać się z terminologią branżową i płynnie porozumiewać się w codziennych sytuacjach.

Niemiecki dla HR

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi bez płynnej i zrozumiałej komunikacji jest bardzo utrudnione. Prowadzisz obsługę pracowników, przygotowujesz i uczestniczysz w rekrutacji? Nasz kurs pomoże Tobie na nowo odnaleźć się w codziennych obowiązkach i poprawić dotychczasowe umiejętności językowe.

Niemiecki dla prawników

Prawo handlowe, prawo cywilne, prawo karne to tylko wybrane zagadnienia, z którymi możesz mieć do czynienia w codziennej pracy. W odpowiedzi na Twoje potrzeby przygotujemy wybrany zakres tematyczny, który pozwoli Tobie poznać i zrozumieć zaawansowane słownictwo branżowe.

Niemiecki dla polityków i dyplomatów

Kurs przeznaczony dla polityków oraz pracowników placówek dyplomatycznych i konsularnych RP. W czasie kursu poznasz słownictwo polityczne i społeczne, przećwiczysz wystąpienia publiczne oraz porozmawiasz w języku niemieckim na temat bieżących wydarzeń. Kurs pozwala na przygotowanie do egzaminu resortowego MSZ.

Niemiecki dla BHP

BHP wymaga użycia precyzyjnego słownictwa i specyficznej terminologii. Tematyka kursu obejmuje różne sytuacje z jakimi możesz się spotkać w zakładzie pracy lub w trakcie prowadzonych przez siebie szkoleń.

Niemiecki dla logistyki i transportu

Pracujesz w firmie transportowej lub zajmujesz się spedycją międzynarodową? Nasz kurs pomoże Tobie lepiej odnaleźć się w codziennych obowiązkach. Poznasz nowe słownictwo, przydatne zwroty i wiele innych.

Niemiecki dla lekarzy i pielęgniarek

Tematyka kursu obejmuję naukę specjalistycznego słownictwa medycznego w języku niemieckim potrzebnego w komunikacji z pacjentem i personelem. Kurs przeznaczony jest dla ratowników medycznych, pielęgniarek, lekarzy, stomatologów.

Niemiecki dla opiekunów osób starszych

Kurs dla osób podejmujących pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Obejmuje słownictwo i zwroty niezbędne w komunikacji z podopiecznym, a także w codziennym funkcjonowaniu za granicą.

Niemiecki dla inżynierów

Kurs dla inżynierów budowlanych, inżynierów budowy maszyn, elektrotechników, informatyków. Zarówno dla osób podejmujących pracę w niemieckojęzycznych firmach w Polsce, jak również dla wyjeżdżających za granicę.

Niemiecki dla branży budowlanej

Kurs języka niemieckiego dla osób planujących podjąć pracę w branży budowlanej i remontowej w krajach niemieckojęzycznych. Podczas kursu poznasz słownictwo z zakresu robót budowlanych, prac wykończeniowych, instalacyjnych, a także sprzętu, maszyn, narzędzi oraz materiałów.

Niemiecki dla branży turystyczno-hotelarskiej

Pracujesz w biurze podróży, na lotnisku, w restauracji, a może w hotelu? Planujesz pracę w turystyce w jednym z państw niemieckojęzycznych? Tematyka kursu pozwoli Tobie bez trudu odnaleźć się w codziennych obowiązkach. Poznasz odpowiednie słownictwo i przećwiczysz poprawną komunikację.

i inne

Jeśli nie znalazłeś na powyższej liście kursu języka niemieckiego specjalistycznego właściwego dla Twojej branży, skontaktuj się z nami i zapytaj. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych Klientów i chętnie poszerzymy naszą ofertę o kolejne kursy specjalistyczne i zawodowe.

Zapisz się na niemiecki specjalistyczny
- Warszawa i Łódź

Nasza firma organizuje kursy niemieckiego specjalistycznego na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki naszym kursom zyskasz niezbędne umiejętności językowe pozwalające podjąć pracę w wymarzonym zawodzie za granicą.

W czasie naszych kursów kładziemy duży nacisk na odpowiednią motywację i sposób przekazywania wiedzy. Wszystko po to, aby nauka była skuteczna i efektywna. Planujesz pracę w niemieckojęzycznym środowisku? Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy kurs zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.