Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Szkolenia językowe dla firm z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Rosnąca konkurencja oraz pozyskiwanie kontrahentów na rynku międzynarodowym wymuszają na pracodawcach i pracownikach nieustanne podnoszenie własnych umiejętności oraz kwalifikacji. Wiele międzynarodowych firm posiada swoje filie oraz oddziały w Polsce. Praca w korporacji wymaga biegłego posługiwania się językiem obcym, najczęściej angielskim. Oferta naszej firmy to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku oraz obecnych i przyszłych pracowników i kadry zarządzającej. Nauczanie języka angielskiego to dla nas prawdziwa pasja; z pasją przekazujemy wiedzę oraz rozwijamy umiejętności językowe naszych kursantów, co sprawia, że nauka jest efektywna, skuteczna, i satysfakcjonująca.

Angielski dla firm dopasowany do Twojego biznesu

Nie posiadamy gotowych rozwiązań i szablonowej oferty. Naszą propozycję przygotowujemy w oparciu o przeprowadzony audyt językowy oraz analizę Twoich potrzeb. W ten sposób opracowujemy zindywidualizowany program kursu, wybieramy metody oraz odpowiednie materiały dydaktyczne. Staramy się poznać naszych kursantów, a w czasie zajęć zwracamy szczególną uwagę na indywidualne predyspozycje oraz oczekiwania uczestników. Niezależnie od Twojej branży, przygotujemy kompleksową propozycję szkoleń z języka angielskiego, które podniosą jakość, komfort i wydajność pracy Twoich pracowników.

Szkolenia językowe wspierające rozwój firmy

Dynamiczny rynek i rosnąca konkurencja przyczyniają się do popularności szkoleń i kursów angielskiego. Nasza oferta pozwoli Twojej firmie dotrzymać kroku, a nawet wyprzedzić konkurencję oraz ułatwi międzynarodowe kontakty z kontrahentami anglojęzycznymi. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, przygotujemy ofertę dopasowaną do Ciebie i Twoich pracowników. Opracujemy odpowiednie materiały dydaktyczne odpowiadające codziennym sytuacjom w pracy. W ten sposób tematyka kursu odpowiadać będzie Waszym bieżącym potrzebom. Inwestycja w nowe kompetencje Twoich pracowników zwiększy ich motywację i swobodę działań. Angielski dla Twojej firmy to wydatek, który szybko się zwróci i pozwoli na dalszy rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Nasza firma wyspecjalizowała się w kursach językowych dla biznesu. Jesteś pracownikiem lub zatrudniasz pracowników? Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz.

Kursy języka angielskiego dla firm i klientów indywidualnych

Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i native speakerami języka angielskiego. Stosujemy sprawdzone i skuteczne metody nauczania, które gwarantują najlepsze efekty. Angielski to nasza pasja!

Kurs języka angielskiego ogólny

Język angielski ogólny

General English
Kursy dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzone także w trybie online.
język angielski biznesowy

Język angielski biznesowy

Business English
Kursy dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzone także w trybie online.
język angielski specjalistyczny

Język angielski specjalistyczny

English for Specific Purposes
Kursy dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzone także w trybie online.
warsztaty umiejętności językowych

Warsztaty umiejętności

Business Skills Workshops
Trening komunikacji biznesowej dla firm i klientów indywidualnych.
Coaching językowy

Coaching językowy

Language Coaching
Praca z celem i motywacją oraz indywidualny trening technik uczenia się.
Intensywne kursy wyjazdowe

Intensywne kursy wyjazdowe

Intensive Residential Courses
Wypoczynek i nauka w jednym. Kursy dla firm i klientów indywidualnych.
Ze względu na Covid-19 zawieszone do odwołania.
programy immersji językowej

Programy immersji językowej

Language Immersion
„Zanurzenie w języku" angielskim. Kursy dla firm i klientów indywidualnych.
Ze względu na Covid-19 zawieszone do odwołania.
Kursy językowe online

Kursy online

E-learning
Kursy dla firm i klientów indywidualnych. Dedykowany kurs na platformie e-learningowej.
Audyt językowy

Audyt językowy

Language Audit
Sprawdzimy i ocenimy umiejętności językowe Twoich pracowników i kandydatów do pracy.
Tłumaczenia i korekty

Tłumaczenia i korekty

Translation and Proofreading Services
Tłumaczenia z języka angielskiego na polski i polskiego na angielski oraz korekty teskstów.

Nauka innych języków

Interesują Cię kursy innych języków niż angielski? Nasza firma prowadzi szkolenia dla firm z najpopularniejszych oraz niszowych języków obcych. Naszą ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb. Skontaktuj sie z nami w celu poznania szczegółów.

Skontaktuj się

Podnieś kwalifikacje swoich pracowników

Nasza oferta skierowana jest dla pracowników firm, ale mogą z niej skorzystać także osoby indywidualne, które chcą pogłębić znajomość języka lub zdobyć nowe umiejętności. Posługiwanie się językiem angielskim jest warunkiem koniecznym, wymaganym na większości stanowisk pracy. Nasze kursy kierujemy do osób, które starają się o pracę lub pragną pogłębić swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego, zwłaszcza Business English. Co oferujemy naszym klientom?

  • treningi komunikacji biznesowej;
  • kursy konwersacyjne z lektorem polskim i native speakerami;
  • indywidualny trening wymowy;
  • szkolenia dla osób zarządzających międzynarodowym zespołem;
  • kursy intensywne/kursy w pigułce, np. powtórzenie wybranych zagadnień;
  • kursy przygotowujące do egzaminów, m.in. B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), B2 Business Vantage, C1 Business Higher, LCCI, lub innych na życzenie;
  • coaching językowy, indywidualny trening technik uczenia się;
  • przygotowanie do rozmowy o pracę, przygotowanie CV i listu motywacyjnego;
  • wszystkie szkolenia możliwe w formie zdalnej;
  • dedykowane kursy na platformie (e-learning lub blended learning);

Kursy językowe dla firm w Warszawie, Łodzi i całej Polsce

Dostarczamy profesjonalne usługi szkoleniowe i tłumaczeniowe, niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania lub lokalizacji Twojej firmy. W Warszawie oferujemy kursy stacjonarne w siedzibie klienta, kursy językowe online, lub w formie łączonej (blended learning). Dla pozostałych lokalizacji mamy szereg rozwiązań w zakresie nauczania zdalnego, które z powodzeniem zastępują tradycyjne zajęcia. Korzystamy m.in. z własnej platformy e-learningowej oraz różnorodnych narzędzi do wideokonferencji. Odpowiadamy na Twoje potrzeby dostosowując formułę i treści szkoleń do Twoich oczekiwań, celów, i wymogów Twojego stanowiska pracy. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, specjalistyczne, branżowe, a także przygotowujące do najpopularniejszych egzaminów językowych.