Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Biegłe posługiwanie się językiem obcym jest cenną umiejętnością, bardzo często wymaganą na najważniejszych stanowiskach w firmie. Komunikatywna znajomość języka jest warunkiem koniecznym, aby w ogóle ubiegać się o pracę. Bez płynnego posługiwania się językiem obcym niemożliwe jest aplikowanie na najlepiej opłacane stanowiska, niemożliwe jest ponadto nawiązywanie trwałych i wartościowych kontaktów międzynarodowych z firmami z rynku niemieckojęzycznego. Oferta naszej firmy to pomoc dla firm i osób indywidualnych, które chcą zdobyć nowe umiejętności językowe lub podnieść poziom już posiadanych. Chcesz aplikować na ważne stanowisko w firmie, gdzie wymagany jest niemiecki? A może już posługujesz się niemieckim ogólnym, ale chcesz poszerzyć swoje słownictwo o terminologię biznesową? Planujesz otwarcie swojej firmy na rynek niemieckojęzyczny i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? InProgress to doświadczenie i pasja w nauczaniu języków obcych, potwierdzają to nasze referencje i grono zadowolonych kursantów.

Niemiecki, jakiego potrzebujesz

Nie poruszamy się po utartych schematach. Nasza propozycja to odpowiedź na Twoje indywidualne potrzeby oraz oczekiwania i wyzwania, z którymi spotykasz się w codziennej pracy. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu wstępnego oraz analizy potrzeb przygotowujemy odpowiednią formułę kursu, ustalamy harmonogram zajęć i opracowujemy materiały szkoleniowe. W czasie zajęć omawiamy wybrane sytuacje z codziennej pracy i ćwiczymy posługiwanie się językiem niemieckim w różnych kontekstach. Kluczem do skuteczności naszej metody nauczania języka niemieckiego jest poznanie naszych kursantów, wyznaczenie właściwych celów i konsekwentne dążenie do ich realizacji.

Podnieś kwalifikacje pracowników

Inwestycja w pracowników jest jedną z najbardziej opłacalnych. Wzrost kwalifikacji to większe możliwości pozyskiwania i utrzymywania wartościowych kontraktów biznesowych. Rosnąca wymiana handlowa i zależność gospodarki Polski i Niemiec sprzyjają budowaniu relacji biznesowych. W celu ich utrzymania i pogłębiania konieczna jest płynna znajomość języka niemieckiego. Nasza firma oferuje kursy różnego typu: wprowadzające i poprawiające znajomość niemieckiego, a także kursy języka biznesowego i branżowego. Prowadzimy kursy dla firm i pracowników niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Nasza firma wyspecjalizowała się w kursach języka niemieckiego dla biznesu. Jesteś pracownikiem lub zatrudniasz pracowników? Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz.

Kursy niemieckiego dla firm i klientów indywidualnych

Planujesz zmienić pracę lub poprawić znajomość języka niemieckiego? Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i rodzimymi użytkownikami języka niemieckiego. Skuteczne i sprawdzone metody nauczania.

Kurs języka niemieckiego ogólny

Język niemiecki ogólny

Allgemeines Deutsch
Kursy dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzone także w trybie online.
język niemiecki biznesowy

Język niemiecki biznesowy

Wirtschaftsdeutsch
Kursy dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzone także w trybie online.
język niemiecki specjalistyczny

Język niemiecki specjalistyczny

Fachdeutsch / Deutsch für den Beruf
Kursy dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzone także w trybie online.
warsztaty umiejętności językowych

Warsztaty umiejętności

Kompetenzwerkstatt
Trening komunikacji biznesowej dla firm i klientów indywidualnych.
Coaching językowy

Coaching językowy

Sprachcoaching
Praca z celem i motywacją oraz indywidualny trening technik uczenia się.
Intensywne kursy wyjazdowe

Intensywne kursy wyjazdowe

Intensive Sprachreisen
Wypoczynek i nauka w jednym. Kursy dla firm i klientów indywidualnych.
Ze względu na Covid-19 zawieszone do odwołania.
programy immersji językowej

Programy immersji językowej

Sprachimmersionsprogramme
„Zanurzenie w języku" niemieckim. Kursy dla firm i klientów indywidualnych.
Ze względu na Covid-19 zawieszone do odwołania.
Kursy językowe online

Kursy online

Online Deutschkurse
Kursy dla firm i klientów indywidualnych. Dedykowany kurs na platformie e-learningowej.
Audyt językowy

Audyt językowy

Sprachaudit
Sprawdzimy i ocenimy umiejętności językowe Twoich pracowników i kandydatów do pracy.
Tłumaczenia i korekty

Tłumaczenia i korekty

Übersetzungen und Korrekturen
Tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i polskiego na niemiecki oraz korekty teskstów.

Nauka innych języków

Interesują Cię kursy innych języków niż niemiecki? Nasza firma prowadzi szkolenia dla firm z najpopularniejszych oraz niszowych języków obcych. Naszą ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb. Skontaktuj sie z nami w celu poznania szczegółów.

Skontaktuj się

Podnieś swoje kwalifikacje i kompetencje

Oferta InProgress to profesjonalna odpowiedź na potrzeby rynku, a więc osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje i doskonalić swoje umiejętności niezależnie od zajmowanego stanowiska. Zatrudniasz pracowników? A może chcesz zmienić obecną pracę? Biegła znajomość i płynne posługiwanie się językiem niemieckim pozwoli Tobie szybko nawiązać kontakt z przyszłym pracodawcą oraz zdobyć dobrze płatne stanowisko. Nasze kursy przygotowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych kursantów. Co oferujemy?

  • treningi komunikacji biznesowej w języku niemieckim;
  • kursy konwersacyjne z lektorem polskim i niemieckojęzycznym;
  • indywidualny trening wymowy;
  • kursy intensywne/kursy w pigułce, np. powtórzenie wybranych zagadnień;
  • kursy przygotowujące do egzaminów ZD, DSD, WiDaF, Goethe-Zertifikat lub innych na życzenie;
  • coaching językowy, indywidualny trening technik uczenia się;
  • przygotowanie do rozmowy o pracę, przygotowanie CV i listu motywacyjnego;
  • wszystkie szkolenia możliwe w formie zdalnej;
  • dedykowane kursy na platformie (e-learning lub blended learning);

Niemiecki dla firm w Warszawie, Łodzi i całej Polsce

Organizowane przez nas szkolenia oraz kursy języka niemieckiego obejmują wszystkie poziomy nauczania, począwszy od podstaw do płynnego posługiwania się językiem. Udoskonalimy Twój niemiecki niezależnie od Twojego stanowiska pracy, przygotujemy odpowiednie materiały, które pozwolą Tobie opanować specjalistyczne słownictwo, typowe dla Twojej branży. To, co nas wyróżnia, to indywidualne podejście, pasja i dokładna odpowiedź na Twoje potrzeby. W Warszawie oferujemy kursy stacjonarne w siedzibie klienta, kursy online lub w formie łączonej (blended learning). Dla pozostałych lokalizacji mamy szereg rozwiązań w zakresie nauczania zdalnego, które z powodzeniem zastępują tradycyjne zajęcia. Korzystamy m.in. z własnej platformy e-learningowej oraz różnorodnych narzędzi do wideokonferencji. Poza szkoleniami prowadzimy audyty językowe mające na celu ocenę kompetencji językowych pracowników lub kandydatów do pracy. Oferujemy również kompleksowe tłumaczenia pisemne i ustne dla Twojej firmy.