Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Język angielski specjalistyczny

English for Specific Purposes

Kursy z serii „Angielski specjalistyczny” to idealna okazja, aby poznać i przećwiczyć słownictwo branżowe, którego znajomość jest niezbędna w międzynarodowym środowisku pracy. Ponadto, na naszych kursach specjalistycznych kładziemy nacisk na umiejętności komunikacyjne, poprawność wymowy i płynność wypowiedzi, co sprawia, że nasi kursanci szybko zdobywają niezbędne kompetencje, które będą mogły z powodzeniem przełożyć się na różne sytuacje zawodowe. Pozwoli im to na sprawne i skuteczne wykonywanie codziennych obowiązków.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Rozmowy telefoniczne w sytuacjach zawodowych sprawiają Ci trudność? Nie rozumiesz swoich kontrahentów i współpracowników? Masz problem z napisaniem służbowego maila? Chciałbyś swobodnie rozmawiać podczas spotkań z klientami? A może planujesz podjąć pracę w swojej branży za granicą? Nasze kursy to odpowiedź na różne potrzeby, z którymi spotykasz się w codziennej pracy. Klienci, którzy zgłaszają się do naszej firmy oczekują wysokiego poziomu i skutecznych metod nauczania języka angielskiego specjalistycznego (branżowego). Z naszych kursów korzystają osoby, które:

  • przygotowują się do podjęcia pracy w języku angielskim w swojej branży,
  • chcą swobodnie komunikować się w sytuacjach zawodowych,
  • napotykają trudności w związku ze stosowaniem specjalistycznego słownictwa branżowego,
  • chcą podnieść swoje umiejętności posługiwania się zarówno językiem ogólnym jak i zawodowym.
angielski specjalistyczny dla branż

Na podstawie indywidualnego audytu Państwa umiejętności przygotujemy propozycję kursu odpowiadającego aktualnym potrzebom, który w krótkim czasie pozwoli przyswoić, a następnie utrwalić odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Nasze kursy językowe prowadzone są w systemie grupowym lub indywidualnym. Mogą być elementem kursów biznesowych lub ogólnych, a także stanowić osobny moduł szkoleniowy.

Angielski specjalistyczny dla branż i zawodów

W odpowiedzi na Państwa potrzeby przygotujemy odpowiednią tematykę kursu, która pozwoli nabyć i rozwinąć nowe umiejętności językowe.

Angielski dla managerów

Celem kursu jest nabycie odpowiednich kompetencji językowych, które pozwolą na swobodną komunikację w różnych sytuacjach zawodowych związanych z omawianiem projektu czy zarządzaniem zespołem.

Angielski dla księgowych

Tematyka kursu przygotowana jest w odpowiedzi na potrzeby osób, które zajmują się księgowością i obsługą finansów. Praktyczne zastosowanie słownictwa branżowego w różnych sytuacjach.

Angielski dla specjalistów sprzedaży

Kurs dla osób, które potrzebują podnieść swoje kompetencje, aby móc zawierać wartościowe i strategiczne umowy handlowe.

Angielski dla branży marketingowej i reklamy

Praca w reklamie, marketingu, badaniach rynku to nieustanny kontakt z językiem angielskim. Pomożemy Tobie poznać typową dla branży terminologię i płynnie porozumiewać się w codziennych sytuacjach.

Angielski dla HR

Kursy dla HR obejmują specjalistyczne słownictwo z takich obszarów zarządzania zasobami ludzkimi jak obsługa kadrowo-płacowa, rekrutacja i selekcja pracowników, oceny pracownicze, doradztwo personalne, employer branding, i inne. Pomożemy Tobie poznać najważniejsze zwroty i nauczyć się poprawnej komunikacji w języku obcym.

Angielski dla prawników

Szeroka tematyka kursu porusza najważniejsze zagadnienia, z którymi spotykają się prawnicy, obejmuje m.in.: prawo cywilne, karne, gospodarcze, finansowe, zawieranie umów, prezentacje, język prawny i prawniczy.

Angielski dla polityków i dyplomatów

Dla kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego lub osób podejmujących pracę w placówkach dyplomatycznych i konsularnych RP. Chcesz wypowiadać się w języku angielskim płynnie, poprawnie i przekonująco? W programie kursu: bieżąca tematyka międzynarodowa, przegląd prasy, słownictwo polityczne, społeczne, przemówienia publiczne i sztuka improwizacji. Przygotowanie do egzaminu resortowego MSZ.

Angielski dla BHP

Dzięki naszemu kursowi poznasz praktyczne użycie słów i wyrażeń niezbędnych na stanowisku specjalisty BHP. Tematyka kursu obejmuje m.in. zagrożenia zawodowe, przepisy przeciwpożarowe, udzielanie pierwszej pomocy, ergonomię i bezpieczeństwo pracy.

Angielski dla logistyki i transportu

Tematyka kursu przygotowana specjalnie dla osób zajmujących się spedycją międzynarodową, kierowców, pracowników magazynów i centrów logistycznych. Ułatwi codzienną komunikację z dostawcami i odbiorcami towarów.

Angielski dla lekarzy i pielęgniarek

Program kursu obejmuje naukę specjalistycznego słownictwa medycznego, niezbędnego dla lekarzy i pielęgniarek podczas komunikacji z pacjentem oraz personelem medycznym. W ramach kursu ćwiczone i omawiane są różne sytuacje, z którymi spotykają się kursanci w codziennej pracy.

Angielski dla przemysłu farmaceutycznego

To propozycja dla osób pracujących w działach badań i rozwoju, w badaniach klinicznych, a także przy sprzedaży leków. Dzięki naszemu wsparciu poznasz słownictwo, które ułatwi analizę procedur, dokumentacji, protokołów, a także udział w szkoleniach i konferencjach.

Angielski dla turystyki

Tematyka kursu przygotowana jest w zależności od Twojego stanowiska pracy. Pracujesz na lotnisku, w restauracji czy hotelu – odpowiednia znajomość słownictwa i płynna komunikacja pozwolą Tobie na skuteczną pracę i profesjonalne wykonywanie obowiązków.

Angielski dla służb mundurowych

Kursy adresowane do służb mundurowych: przede wszystkim wojska oraz policji. Dla planujących udział w międzynarodowych ćwiczeniach, operacjach sojuszniczych, misjach pokojowych, czy służby poza granicami Polski. W ramach kursów dla wojska przygotowanie do egzaminów STANAG.

Angielski dla branży lotniczej

Kurs dla pracowników oraz kandydatów do pracy w branży lotniczej: pilotów, członków personelu pokładowego, kontrolerów ruchu lotniczego. Przygotowanie do egzaminów ICAO.

i inne

Jeśli nie znalazłeś na powyższej liście kursu języka angielskiego specjalistycznego właściwego dla Twojej branży, skontaktuj się z nami i zapytaj. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych Klientów i chętnie poszerzymy naszą ofertę o kolejne kursy specjalistyczne i zawodowe.

Angielski specjalistyczny w Warszawie i Łodzi

Stolica polskiego biznesu to Warszawa. Pracując w międzynarodowych korporacjach nie sposób nie spotkać się z językiem angielskim, z tego względu angielski specjalistyczny to świetna propozycja kursów dla Ciebie. Pozwoli Tobie podnieść posiadane kompetencje językowe oraz poznać wiele praktycznych aspektów użycia języka angielskiego w Twojej branży. Dzięki temu zyskasz skuteczność i pewność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Warszawa to również zagłębie uczelni wyższych kształcących przyszłych pracowników najrozmaitszych branży. Jesteś studentem? Planujesz pracę w międzynarodowym środowisku lub wyjazd do pracy za granicę? Zapoznaj się już dziś z ofertą naszych kursów specjalistycznych.