Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Język niemiecki biznesowy

Wirtschaftsdeutsch

Język niemiecki biznesowy to chętnie wybierana oferta kursu, w trakcie którego poznasz specyficzne słownictwo biznesowe i wyćwiczysz komunikację w sytuacjach zawodowych. Propozycja ta jest polecana osobom, które posługują się już językiem niemieckim i pracują w międzynarodowych przedsiębiorstwach, gdzie uczestniczą we współpracy z firmami z państw niemieckojęzycznych. Uczestnictwo w kursie pozwala pogłębić znajomość języka o specyficzną terminologię i zwroty, które pozwolą skutecznie wykonywać codzienne obowiązki i komunikować się w niemieckojęzycznym środowisku pracy.

Kursy języka niemieckiego biznesowego prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego. Ofertę kierujemy do osób, które planują zatrudnienie lub pracują w międzynarodowym środowisku, gdzie wymagana jest znajomość niemieckiego. Znajomość słownictwa biznesowego jest niezbędna w czasie wykonywania codziennych obowiązków, m.in.:

  • przygotowywania ofert i analiz,
  • negocjacji handlowych,
  • tworzenia umów i raportów,
  • koordynowania akcji marketingowych,
  • prowadzenia prezentacji,
  • pisania maili,
  • zarządzania projektami i pracą grupy osób,
  • a także codziennych spotkań i telekonferencji.
niemiecki biznesowy

Kursy języka niemieckiego biznesowego pozwolą na poznanie nowego słownictwa i struktur, a także na poprawę płynności w posługiwaniu się terminologią biznesową. Nie tylko poznasz i przećwiczysz nowe słownictwo, zwroty i gramatykę, ale również dzięki regularnemu praktycznemu treningowi umiejętności nauczysz się płynnie je stosować w codziennych sytuacjach zawodowych. Tym samym podniesiesz swoje kompetencje komunikacyjne i poprawisz jakość pracy.

Kurs niemieckiego biznesowego w Warszawie i Łodzi

Nasze kursy językowe prowadzone są innowacyjną metodą, która łączy w sobie teorię oraz praktykę, a także elementy coachingu. Dzięki temu zadbamy o Twoją motywację, szybkie postępy, a tym samym osiągniecie zadowalających i satysfakcjonujących efektów.

Przyjdź do InProgress i spełniaj swoje marzenia współpracując z naszymi lektorami. Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas najważniejsze.

Zajęcia prowadzone są także w trybie online.