Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

angielski biznesowy sieradz

Język angielski biznesowy

Business English

Starasz się o pracę w międzynarodowej firmie? A może od posługiwania się językiem angielskim zależy Twój awans? Dziś możesz spełnić swoje zawodowe marzenia. Angielski biznesowy, który oferuję pozwoli Ci poprawić znajomość gramatyki, poszerzyć słownictwo, a przede wszystkim poprawić umiejętności komunikacyne. Kurs Business English daje możliwość rozwoju na każdym szczeblu językowym, począwszy od rozumienia mowy, przechodząc do analizy tekstu czytanego, a skończywszy na samodzielnej wypowiedzi - zarówno ustnej, jak i pisemnej.

Angielski biznesowy pozwoli Ci zgłębić różnorodne zakresy tematyczne. W zależności od tego, na czym najbardziej Ci zależy, pogłębisz wiedzę z zakresu finansów, zarządzania, reklamy czy marketingu. Powiedz mi jedynie przy pierwszym spotkaniu, czego od szkoły oczekujesz

Kursy Business English to najbardziej popularna forma szkoleń w ofercie InProgress. Ukierunkowane są na doskonalenie umiejętności swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej w międzynarodowym środowisku pracy. Pozwalają poszerzyć słownictwo o terminologię związaną ze światem biznesu, a także przełamać barierę w posługiwaniu się językiem obcym podczas kontaktów z zagranicznymi kontrahentami, klientami oraz obcojęzycznymi współpracownikami. Skierowane są zarówno do kadry zarządzającej, jak i pracowników każdego szczebla dużych międzynarodowych korporacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw, studentów kierunków ekonomicznych, osób poszukujących pracy.

Kursy dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania.

Przyjdź do InProgress, jeśli chciałbyś uczyć się w Sieradzu albo Łodzi. Spełniaj swoje marzenia przy moim udziale. Twoje potrzeby są bowiem dla mnie najważniejsze.