Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Język angielski biznesowy

Business English

Nasz kurs języka angielskiego w biznesie cieszy się niezwykłą popularnością wśród bieżących i przyszłych pracowników, którym zależy na posiadaniu konkretnych umiejętności komunikacji biznesowej. Ten specjalistyczny kurs oferuje unikalne słownictwo, które nie jest dostępne w ramach standardowych kursów językowych. W świecie biznesu, wszystko zaczyna się od relacji - nasz kurs pomoże Ci nawiązać i utrzymać te relacje, wyposażając Cię w odpowiednie słowa i frazy w języku angielskim biznesowym.

Kurs angielski biznesowy - dla kogo jest przeznaczony?

Czy dążysz do zatrudnienia w międzynarodowej korporacji lub urzędzie obsługującym zagranicznych inwestorów? Czy pragniesz rozwijać swoją karierę zawodową, a może Twoje awanse zależą od znajomości języka angielskiego? Teraz możesz spełnić swoje ambicje zawodowe. Nasz kurs języka angielskiego dla osób pracujących w środowisku biznesowym pomoże Ci poszerzyć słownictwo biznesowe, usprawnić gramatykę i przede wszystkim rozwinąć umiejętności komunikacyjne. Program Business English oferuje możliwość rozwoju na każdym poziomie językowym, począwszy od zrozumienia mowy, przez analizę tekstu, aż do samodzielnej wypowiedzi - zarówno mówionej, jak i pisanej. Nie wybieraj szkoły językowej - wybierz kurs w InProgress.

angielski biznesowy sieradz

Czego dowiesz się na kursie Business English?

Angielski biznesowy pozwoli Ci zgłębić różnorodne zakresy tematyczne. W zależności od tego, na czym najbardziej Ci zależy, pogłębisz wiedzę z zakresu ekonomii, prawa, finansów, zarządzania, sprzedaży, reklamy czy marketingu. Powiedz nam przy pierwszym spotkaniu, czego oczekujesz, a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję, która pozwoli udoskonalić Twoje umiejętności językowe.

Skupimy się na następujących zagadnieniach:

  • umiejętności płynnego komunikowania się,
  • praktycznym wykorzystaniu języka biznesowego w codziennych, rzeczywistych sytuacjach w pracy,
  • nauce słownictwa typowego dla międzynarodowych korporacji,
  • ćwiczeniach doskonalących wymowę,
  • ćwiczeniach doskonalących słownictwo i gramatykę,
  • ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, polegających na: rozmowie, dyskusji, odgrywaniu ról, przygotowaniu prezentacji, negocjacjach, czy rozmowach o pracę,
  • ćwiczeniach pisemnych doskonalących umiejętność prowadzenia korespondencji handlowej, przygotowania analiz i raportów,
  • omówieniu zagadnień z różnej tematyki z zakresu biznesu: zarządzania, marketingu, reklamy, sprzedaży, prawa, a także bieżącej problematyki gospodarczej, społecznej i politycznej.

Nauka języka angielskiego biznesowego wyraźnie różni się od ogólnego nauczania języka. Język biznesu jest bardziej formalny, nastawiony na konkretny komunikat i precyzyjnie opisuje dane zagadnienie.

Nasze szkolenia językowe pozwolą Ci poczuć się pewnie w rozmowie z przełożonymi, pracownikami, kontrahentami i klientami, a także zdobyć upragniony awans lub nowe stanowisko pracy.

Zdobądź niezbędne umiejętności na kursie Business English

Biznesowe kursy języka angielskiego "Business English" to najbardziej popularna forma szkoleń w ofercie InProgress. Ukierunkowane są na doskonalenie umiejętności swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej w międzynarodowym środowisku pracy. Pozwalają poszerzyć słownictwo i terminologię związaną ze światem biznesu, a także przełamać barierę w posługiwaniu się językiem obcym podczas kontaktów z zagranicznymi kontrahentami, klientami oraz obcojęzycznymi współpracownikami. Skierowane są zarówno do kadry zarządzającej, jak i pracowników każdego szczebla dużych międzynarodowych korporacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw, studentów kierunków ekonomicznych, osób poszukujących pracy.

Kurs Business English w Warszawie

Kursy dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w siedzibie klienta lub zdalnie. Przyjdź do InProgress i spełniaj swoje marzenia współpracując z naszymi lektorami. Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas najważniejsze.

Zajęcia prowadzone są także w trybie online.