Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Język angielski biznesowy

Business English

Angielski biznesowy to bardzo chętnie wybierana pozycja z wszystkich kursów językowych organizowanych przez naszą firmę. Wybierana przez przyszłych i obecnych pracowników, dla których ważne są pewne kompetencje posługiwania się językiem biznesowym. W czasie kursu poznasz słownictwo, którego nie usłyszysz na kursie ogólnym. Świat biznesu zaczyna się od relacji, pomożemy Ci odnaleźć się w nim, używając odpowiednich słów w języku angielskim biznesowym.

Angielski biznesowy - dla kogo jest przeznaczony?

Starasz się o pracę w międzynarodowej firmie lub urzędzie obsługującym zagranicznych inwestorów? A może od posługiwania się językiem angielskim zależy Twój awans? Dziś możesz spełnić swoje zawodowe marzenia. Angielski biznesowy, który oferujemy, pozwoli Ci poszerzyć słownictwo, poprawić znajomość gramatyki, a przede wszystkim rozwinąć umiejętności komunikacyjne. Kurs Business English daje możliwość rozwoju na każdym szczeblu językowym, począwszy od rozumienia mowy, przechodząc do analizy tekstu czytanego, a skończywszy na samodzielnej wypowiedzi - zarówno ustnej, jak i pisemnej.

angielski biznesowy sieradz

Czego dowiesz się na kursie Business English?

Angielski biznesowy pozwoli Ci zgłębić różnorodne zakresy tematyczne. W zależności od tego, na czym najbardziej Ci zależy, pogłębisz wiedzę z zakresu ekonomii, prawa, finansów, zarządzania, sprzedaży, reklamy czy marketingu. Powiedz nam przy pierwszym spotkaniu, czego oczekujesz, a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.

Skupimy się na następujących zagadnieniach:

  • umiejętności płynnego komunikowania się,
  • praktycznym wykorzystaniu języka biznesowego w codziennych, rzeczywistych sytuacjach w pracy,
  • nauce słownictwa typowego dla międzynarodowych korporacji,
  • ćwiczeniach doskonalących wymowę,
  • ćwiczeniach doskonalących słownictwo i gramatykę,
  • ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, polegających na: rozmowie, dyskusji, odgrywaniu ról, przygotowaniu prezentacji, negocjacjach, czy rozmowach o pracę,
  • ćwiczeniach pisemnych doskonalących umiejętność prowadzenia korespondencji handlowej, przygotowania analiz i raportów,
  • omówieniu zagadnień z różnej tematyki z zakresu biznesu: zarządzania, marketingu, reklamy, sprzedaży, prawa, a także bieżącej problematyki gospodarczej, społecznej i politycznej.

Nauka angielskiego biznesowego wyraźnie różni się od ogólnego nauczania języka. Język biznesu jest bardziej formalny, nastawiony na konkretny komunikat i precyzyjnie opisuje dane zagadnienie.

Nasz kurs pozwoli Ci poczuć się pewnie w rozmowie z przełożonymi, pracownikami, kontrahentami i klientami, a także zdobyć upragniony awans lub nowe stanowisko pracy.

Zdobądź niezbędne umiejętności na kursie Business English

Kursy Business English to najbardziej popularna forma szkoleń w ofercie InProgress. Ukierunkowane są na doskonalenie umiejętności swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej w międzynarodowym środowisku pracy. Pozwalają poszerzyć słownictwo i terminologię związaną ze światem biznesu, a także przełamać barierę w posługiwaniu się językiem obcym podczas kontaktów z zagranicznymi kontrahentami, klientami oraz obcojęzycznymi współpracownikami. Skierowane są zarówno do kadry zarządzającej, jak i pracowników każdego szczebla dużych międzynarodowych korporacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw, studentów kierunków ekonomicznych, osób poszukujących pracy.

Kurs Business English w Warszawie

Kursy dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w siedzibie klienta lub zdalnie. Przyjdź do InProgress i spełniaj swoje marzenia współpracując z naszymi lektorami. Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas najważniejsze.

Zajęcia prowadzone są także w trybie online.