Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

Jak długo uczysz się języka angielskiego? 2, 5, 10, a może 20 lat?

Od jak dawna określasz swój poziom jako średnio zaawansowany? Przerobiłeś kilka poziomów podręcznika, mnóstwo ćwiczeń, wkułeś na pamięć listy słówek, ale nadal masz problem z wypowiadaniem się? Słówka kiedyś wyuczone nie chcą przyjść do głowy w odpowiednim momencie, a wahanie, który czas będzie właściwy, hamuje Cię przed powiedzeniem czegokolwiek? Blokuje Cię lęk przed popełnieniem błędu? A może przed tym, jak ocenią Cię inni? Czujesz, że ogranicza Cię brak pewności siebie i wiary we własne możliwości wykorzystania tego, co już potrafisz?

A może jesteś pracodawcą, świadomym roli, jaką na dzisiejszym globalnym rynku odgrywa język angielski, więc inwestujesz w szkolenia swoje i swoich pracowników, wierząc, że rozwój kompetencji językowych wpłynie na rozwój Twojej firmy? Inwestujesz rok, drugi, trzeci, kolejny, ale brak Ci narzędzi do skutecznego pomiaru ich efektywności?

A może uczęszczasz wytrwale na firmowe kursy, ale nigdy nie masz czasu na pracę domową, choć ciągle sobie obiecujesz, że następną już na pewno odrobisz? Przy tworzeniu służbowych maili nadal korzystasz z translatora? A kiedy odbierasz telefon i okazuje się, że rozmowa będzie po angielsku, przekazujesz pospiesznie słuchawkę bardziej zaawansowanemu koledze? Czy przedstawienie prezentacji na forum zespołu, udział w prowadzonych po angielsku negocjacjach, czy zagraniczna podróż służbowa oznaczają dla Ciebie przede wszystkim ogromny stres?

Może znasz język ogólny w stopniu komunikatywnym, ale brakuje Ci słownictwa biznesowego i branżowego, żeby bez przeszkód porozumiewać się w środowisku pracy? A może przeciwnie - sprawnie posługujesz się słownictwem branżowym, ale brakuje Ci umiejętności swobodnej konwersacji z zagranicznymi gośćmi przy kolacji?

Może nigdy nie uczyłeś się języka angielskiego, ale chcesz zacząć? A może próbowałeś wielokrotnie, ale za każdym razem prędzej czy później tracisz motywację do nauki?

Czy brak wystarczającej znajomości języka angielskiego nie pozwala Ci w pełni wykorzystać Twojego potencjału? Blokuje Twój awans? Może jest przeszkodą w znalezieniu innej, bardziej satysfakcjonującej pracy? Może hamuje rozwój Twojej firmy? A może po prostu jest Twoim kompleksem?

A może lubisz uczyć się języków obcych, chętnie inwestujesz swój czas i energię w poznawanie nowych lub doskonalenie tych już poznanych? Nauka przychodzi Ci łatwo i jednocześnie jest dla Ciebie przyjemnością? Nie boisz się językowych wyzwań? Wykorzystujesz każdą okazję, aby sprawdzić swoje umiejętności w praktyce? Jesteś ambitny i zmotywowany i wiesz, że ciągle możesz więcej?

Przecież doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, ile możesz zyskać mając do dyspozycji takie narzędzie, jak znajomość języka angielskiego, prawda?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu.

InProgress zostało stworzone właśnie dla Ciebie! Organizujemy profesjonalne kursy i szkolenia językowe dla firm i klientów indywidualnych.

Podejmiesz wyzwanie?