Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

img

Kursy online

E-learning

Oferta naszych kursów to także nauczanie języków w trybie online. Stwarza to nowe możliwości nauki języka obcego, które dzięki doświadczeniu naszych lektorów przyniosą wymierne korzyści dla naszych kursantów. Dedykowane dla klientów indywidualnych oraz firm, dla wszystkich mających napięty grafik, poszukujących elastycznych rozwiązań organizacyjnych oraz chcących wykorzystać potencjał nowych technologii w nauczaniu.

Dlaczego kursy online są atrakcyjne?

Nauka przez Internet to nowoczesna forma nauki języka obcego, która okazuje się równie skuteczna co tradycyjny sposób. Kurs w formie online pozwala na bezpośrednie rozmowy z lektorem z dowolnego miejsca, nie wymaga dojazdów, stania w korkach, opłat parkingowych i innych niedogodności związanych z dojazdem. Tym samym jest to ogromna oszczędność czasu oraz dodatkowych środków.

Zalety szkoleń online:

  • oszczędność czasu, brak konieczności dojeżdżania na zajęcia,
  • wygodna forma nauczania: Ty wybierasz czas i miejsce,
  • tematyka i forma szkoleń dopasowana do Twoich potrzeb,
  • większy wybór lektorów, nie tylko z Twojego miejsca zamieszkania,
  • dodatkowy dostęp do narzędzi i platform językowych,
  • brak ograniczeń ze względu na trwającą pandemię.

Nowoczesna metoda nauki języka

Lekcje online to lekcje na żywo z lektorem, które odbywają się za pomocą narzędzi do spotkań wirtualnych i wideokonferencji. Dla nas nie jest przeszkodą czy chcesz uczyć się indywidualnie czy z grupą swoich pracowników. Zadbamy o to, aby zajęcia miały ciekawą i angażującą formę. Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to dostępu do Internetu oraz urządzania, z którego będziesz korzystać w trakcie lekcji, a także chęci do nauki.

Lekcje online mogą być połączone z kursem na platformie zdalnego nauczania (e-learning). Korzystając z opcji e-learningu to Ty decydujesz, kiedy, gdzie i jak intensywnie będziesz się uczyć. Oferujemy kursy e-learningowe na własnej platformie Moodle lub na platformach naszych partnerów. W zależności od swoich potrzeb i możliwości czasowych możesz wybrać tylko kurs na platformie, tylko lekcje online z lektorem lub połączenie jednego i drugiego (blended learning).

W obecnej sytuacji epidemicznej, przez wzgląd na bezpieczeństwo i komfort naszych klientów oraz lektorów, wszystkie szkolenia, które wcześniej odbywały się w formie stacjonarnej, zostały z powodzeniem przeniesione w przestrzeń wirtualną. Większość naszych klientów potwierdza chęć pozostania przy lekcjach online również po ustąpieniu pandemii, co tylko potwierdza skuteczność i atrakcyjność tej formy nauki.

Szkolenia językowe dla firm

Zarządzasz zespołem osób, a może jesteś pracownikiem międzynarodowej korporacji, planujesz zmienić pracę lub aplikujesz na nowe stanowisko i chcesz przygotować się do nowych wyzwań i obowiązków? Oferta naszej firmy to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą skutecznie komunikować się w międzynarodowym środowisku.

Uczymy języka angielskiego i innych języków obcych na dowolnym poziomie zaawansowania, dostosowując tematykę i formę szkoleń do Twoich potrzeb i oczekiwań.