Kontakt

InProgress
Szkolenia Językowe dla Firm

mobile: +48 794 251 982
i.bozek@inprogress-clt.pl

img

Warsztaty umiejętności

Business Skills Workshops

Znając specyfikę pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym, zdajemy sobie sprawę, że ogólna znajomość języka obcego to nie wszystko. Bardzo ważne jest doskonalenie określonych umiejętności komunikacyjnych niezbędnych w codziennej pracy. Z tego względu nasze warsztaty językowe to ciekawa propozycja dla osób, które chcą w krótkim czasie rozwinąć konkretne obszary komunikacji biznesowej w języku angielskim lub niemieckim i cieszyć się większą pewnością w trakcie wykonywania swoich obowiązków w języku obcym.

Oferujemy warsztaty poświęcone następującym zagadnieniom:

  • Wystąpienia publiczne i prezentacje - warsztatowy charakter szkolenia pozwala w krótkim czasie zdobyć i rozwinąć niezbędne umiejętności potrzebne do prowadzenia swobodnej i profesjonalnej prezentacji w języku obcym. Warsztat dedykowany jest dla osób, które w codziennej pracy komunikują się w języku angielskim lub niemieckim, prowadzą prezentacje biznesowe lub szkolenia.
  • Język i techniki negocjacji – celem tego warsztatu jest nauka skutecznych metod negocjacji, które pozwolą uczestnikom osiągać sukcesy zawodowe oraz budować trwałe i otwarte relacje biznesowe. Warsztat prowadzony w języku angielskim lub niemieckim.
  • Spotkania i telekonferencje – zajęcia z doskonalenia umiejętności językowych dla osób, które w codziennej pracy uczestniczą w licznych spotkaniach biznesowych, zarówno stacjonarnych jak i zdalnych. Utrwalenie zasad poprawnej i efektywnej komunikacji.
  • Korespondencja mailowa w języku obcym – umiejętność pisania maili jest kluczowa w kontaktach biznesowych. Dzięki warsztatom prowadzonym w języku angielskim lub niemieckim poznasz tajniki redagowania służbowej korespondencji, nauczysz się typowego słownictwa i zwrotów, a także poprawnego zastosowania gramatyki i funkcji językowych.

Dlaczego warto skorzystać z warsztatów językowych?

Warsztaty umiejętności językowych są specyficzną formą szkoleń, gdzie omawiane i ćwiczone są wybrane zagadnienia komunikacji biznesowej. Kluczowa jest otwartość szkolenia, która pozwala na przygotowanie materiałów i zadań z obszarów wybranych przez uczestników. Dzięki temu możliwe jest zdobycie lub rozwinięcie pożądanych umiejętności w krótkim czasie.

Ponadto warsztaty umiejętności to pewność kompleksowego omówienia tematyki wybranego zagadnienia oraz praktycznego podejścia, a zatem wysoka skuteczność nauczania. Dbamy o to, aby oferta warsztatów była optymalnie dopasowana do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Nasze warsztaty językowe są chętnie wybierane przez pracowników korporacji oraz firm, które zamierzają nawiązać pierwsze międzynarodowe kontakty. Pozwalają w krótkim czasie zdobyć i rozwinąć umiejętności, dzięki którym codzienna komunikacja w miejscu pracy będzie bardziej efektywna.

Organizujemy warsztaty w wybranych przez Państwa terminach oraz formułach. Istnieje możliwość organizacji warsztatów również w ramach kursów wyjazdowych.

Warsztaty umiejętności mogą być również doskonałym uzupełnieniem kursów językowych ogólnych i biznesowych.